W MYŚLACHOWICACH
Z naszej galerii zdjęć…
Kartka z kalendarza
Październik 2019
P W Ś C P S N
« Sie    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Obiekt przedszkola posiada:

– na piętrze: dwie sale do zajęć i zabaw dydaktycznych, kancelarię i sanitariaty;

– na parterze: jadalnia, szatnia, sala do zajęć i zabaw dydaktycznych, pokój intendentki i sanitariaty;

– w piwnicach: zaplecze kuchenne wraz z magazynami żywnościowymi oraz pomieszczenia sanitarne

Przedszkole posiada także plac zabaw, który znajduje się na terenie pobliskiej szkoły podstawowej. Obiekt położony jest blisko parku, co sprzyja częstym kontaktom z naturą. W naszym przedszkolu bawi się i uczy w dwóch grupach 52 dzieci. Posiadamy wiele kącików zainteresowań i pomocy dydaktycznych. Przedszkole zapewnia opiekę, wychowanie i naukę przez zabawę w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa.

W naszym przedszkolu dziecko jest otoczone przyjaciółmi, osiąga swoje małe sukcesy, pokonuje swoje lęki, staje się pewne siebie. Wobec rodziny przedszkole pełni funkcje doradczą i wspierającą działania wychowawcze rodziców. Rodzice mogą być pewni, że ich dziecko jest właściwie przygotowane do dalszej edukacji. Nasze przedszkole zapewnia bardzo bogaty kalendarz imprez i uroczystości. Gwarantują one dobrą zabawę, wywołują radość i zadowolenie wśród dzieci. Niektóre z nich stały się tradycją naszej placówki (np. „pasowanie na przedszkolaka”, „kolorowe dni”, „olimpiady ekologiczne”, „wieczorki poetyckie”, imprezy środowiskowe z lokalną ludnością).

Programy nauczania:
– Program wychowania przedszkolnego „TRAMPOLINA”
– Program adaptacyjny „Pogodny przedszkolak”
– Program wychowawczy
– Program edukacji przedszkoli „Nasze Przedszkole”
– Program zdrowotny ,,AKADEMIA Aquafresh”
– Program ,,Czytające Przedszkola”w ramach kampanii ,,Cała Polska czyta dzieciom”